Databázi OSOBNOSTI REGIONŮ provozuje a vyvíjí Městská knihovna Česká Třebová

Blanka Homolová

Nahlásit chybu
Vím víc informací
Věk
66 let
Místo narození
Svitavy (okres Svitavy)
Profese a obor působení
Zavřít formulář

Víte o uvedené osobě další informací? Vlastníte fotografie, kde je osoba zachycena? Máte k dispozici dokumenty, které se osoby týkají?
Budeme rádi, pokud se o ně podělíte a pomůžete nám tak rozšířít záznam dané osoby.
Děkujeme za Vaši pomoc.

E-mail pro případnou další komunikaci a ověření uvedených informací.
Pokud máte zájem probrat informace telefonicky.
Můžete nám sdělit informace, které záznam neuvádí, rozšíření stávajících informací, neuvedená data atp.
Můžete poslat i obrázky nebo další soubory, které jsou relevatní k infiormacím, které sdělujete.
Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači
Zavřít formulář

Při vytváření záznamů o osobách vycházíme z veřejně přístupných zdrojů, literatury nebo osobních sdělení. Pokud jste nalezli chybně uvedenou informaci, špatný odkaz nebo nějaký překlep, dejte nám vědět. Rádi záznam opravíme nebo doplníme.
Děkujeme za Vaši pomoc.

E-mail pro případnou další komunikaci a ověření uvedených informací.
Pokud máte zájem probrat informace telefonicky.
Uveďte jakou informaci považujete za chybnou nebo nepřesnou. Budeme rádi, pokud uvedete zdroj, ze kterého čerpáte.
Zavřít formulář
Na vytváření záznamů na portálu OsobnostiRegionu.cz spolupracuje několik paměťových institucí. Cílem projektu je vyhledávání zajímavých osobností, které se váží k regionům a místním komunitám. Aby se databáze mohla rozvíjet i v budoucnu, hledáme zajímavé osobnosti i mezi žijícími.
Pokud některou vybereme a rozhodneme se pro její zařazení, volíme vždy osoby veřejně známé a činné.
Uvědomujeme si, že veřejný zájem nesmí být na úkor práv jednotlivce. Pokud s uveřejněním v databázi nesouhlasíte, stačí odešlete tuto žádost. Po ověření, že žadatelem je uveřejněná osoba záznam obratem odstraníme. Učiníme také technicko-procesní opatření k zamezenní opakovaného vložení osoby do databáze.

E-mail pro případnou další komunikaci a ověření uvedených informací.
Pokud máte zájem probrat informace telefonicky.
Pokud nám k žádosti chcete také něco sdělit.

Laureátkou letošní výroční ceny svitavského klubu Laurus a jubilejní dvacátou osobností je ředitelka svitavské charity Blanka Homolová, za rozvoj svitavské charity, péči o potřebné a podporu dobročinnosti.

Blanka Homolová spolupracuje s Centrem na podporu integrace cizinců pro Pardubický kraj. Ve spolupráci s touto organizací připravila s kolegy několik komponovaných večerů, které jsou věnovány neevropským zemím a občanům. Svitavská Charita pod vedením B. Homolové připravuje pro veřejnost charitativní hudební akce, organizuje přednášky, besedy, výstavy výrobků klientů Světlanky, výstavy fotografií, divadelní představení klientů, populární jsou pravidelné výstavy výtvarných prací klientů Světlanky PROMĚNY. Pravidlem se staly poutní zájezdy pro dobrovolníky, klienty a pracovníky svitavské Charity. Každoročně probíhá ve Svitavách a celém správním regionu Charity Svitavy (vždy s osobní účastí ředitelky) Tříkrálová sbírka. B. Homolová úspěšně zapojuje svitavskou Charitu do burzy filantropie, spoluorganizuje ve Svitavách materiální sbírky ve prospěch lidí po celém světě, přispívá k rozvoji dobrovolnictví ve Svitavách, spolupracuje s MC Krůček. Získala mnoho spoluobčanů a organizací ze Svitav a okolí pro nezištnou pomoc potřebným. Především její zásluhou získala Charita Svitavy v ulici Polní do nájmu nové prostory pro charitní pečovatelskou službu a několik dalších aktivit svitavské Charity. Spolupracuje s kněžími a představiteli všech křesťanských církví ve správní oblasti Charity Svitavy i mimo její hranice.

Ověření
Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/oceneni-pro-blanku-homolovou-20180521.html
Dodavatel dat
Městská knihovna Svitavy

Databázi vyvíjí a provozuje

Městská knihovna Česká Třebová
Smetanova 173, Česká Třebová, 560 02


Logo Městské knihovny Česká Třebová

V databázi je aktuálně

2661 záznamů o osobách.
Chybí vám v databázi
nějaká osobnost?
Napište nám o ní.